Jdi na obsah Jdi na menu

Vánoční cena města Krnova 2018

Ukončení sezóny 2018

article preview

V sobotu 15. prosince se ve sportovní hale TJ Lokomotiva Krnov uskutečnila Vánoční cena města Krnova v benčpresu. Tato soutěž má již dlouholetou tradici, kdy se krnovští závodníci oddílu silového trojboje loučí se sezonou. Akce, která je velmi oblíbená mezi závodníky, se konala dle našich vlastních pravidel, kdy každý závodník měl čtyři pokusy a nejlepší výkon se přepočítával podle koefi cientu Wilks na body. Závodníci startovali ve věkových kategoriích do 23 let a nad 23 let.

V ženách zvítězila Silvie Paličková výkonem 57,5 kg (61,62), druhá skončila Lenka Dedková 57, 5 kg (55,46) a třetí Dita Pavlíková 45 kg (52,95).

Junioři do 23 let si počínali velmi úspěšně a pořadí bylo následující: první místo získal Ondřej Hilgert výkonem 155 kg (104,38), druhý byl Vojtěch Fojtík 130 kg (92,9) a jako třetí se umístil Jakub Likeš 150 kg (89,73).

V mužích nad 23 let zvítězil Tomáš Juříček 157,5 kg (117.38), druhé místo obsadil Jaroslav Pospíšil 180 kg (113,96) a třetí Petr Ilík 170 kg (104,01).

Absolutním vítězem dle přepočtu se stal Tomáš Juříček. Závody byly velmi úspěšné po stránce organizační, společenské i sportovní, k čemuž přispěla příjemná předvánoční atmosféra, a závodníci i diváci se příjemně bavili.